Z odwagą tworzymy nowe rzeczy

Brave New
0
Wierzymy, że komunikacja jest podstawą udanego projektu.

Wiemy, że bardzo dobrze znasz się na swojej pracy i nie musisz być specjalistą od projektowania stron internetowych. Od tego jesteśmy my. Dlatego słuchamy, wyjaśniamy i zadajemy odpowiednie pytania. Komunikacja stanowi ponad 70% czasu, który poświęcamy na realizację projektów. Dzięki temu spełniają one zadania, które przed nimi stawiamy: przyciągają uwagę, skutecznie reklamują i budują zaufanie.

0
Wierzymy, że najważniejszą walutą XXI wieku jest zaufanie.

W pracy stawiamy na zdrowe relacje. Uczciwie, bez ukrytych kosztów przedstawiamy wycenę projektu i sposób pracy nad nim. Większość naszych klientów to firmy, które regularnie do nas powracają, zamawiają kolejne projekty i polecają nasze usługi. Napawa nas to niezwykłą dumą i satysfakcją.

0
Wierzymy, że stajemy się lepsi, gdy podejmujemy nowe wyzwania.

Wiemy, że mamy wpływ na Twoją działalność. Nasz rozwój pozwala nam realizować coraz śmielsze pomysły i wdrażać je, abyś mógł w jeszcze piękniejszy i bardziej funkcjonalny sposób prezentować swoje usługi i produkty. Dzięki temu korzystasz ze skutecznych narzędzi marketingowych, które pomagają Ci docierać do kolejnych odbiorców.

Nasz zespół

Nasz zespół złożony jest z ludzi, którzy wiedzą, jak budować wizerunek i świetnie znają internet. To mieszanka profesjonalizmu, wolności i otwartości na nowe.  Jesteśmy szczęśliwi, że możemy realizować odważne projekty i wspierać naszych Klientów w rozwoju ich działalności.

Andrzej Kozdęba

CEO & Founder

andrzej@bravenew.pl
+48 791 713 250

Michał Maj

CEO & Founder

michal@bravenew.pl
+48 606 993 068

Nika Mrożek

Finanse i Księgowość

Anita Węglicka

Marketing Manager

Katarzyna Maj

Junior Project Manager

Magdalena Zębala

Grafik

Robert Orliński

Programista

Poznaj nas lepiej podczas współpracy

Przekonaj się, że jak wygląda współpraca z nami. Porozmawiajmy o Twoim projekcie, by znaleźć najlepszą propozycję dla Ciebie.

Zapytaj o projekt