fbpx

Abra-Marmi

Be brave to sell new products

Abra-Marmi to sklep kamieniarski mieszczący się w Poznaniu. Firma istnieje od 2011 roku i jest dystrybutorem produktów i materiałów do kamienia, jego obróbki, impregnacji itp. Abra-Marmi dostarcza sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów z całego świata. Naszym zadaniem było przygotowanie nowego sklepu internetowego, który byłby łatwy w zarządzaniu.

Klient: Abra-Marmi
Strona www: abra-marmi.com
Zakres prac: grafika i wdrożenie sklepu

Sklep internetowy

Abra-Marmi to nie tylko sklep stacjonarny, ale również platforma e-commerce działająca w internecie. 

Poprzedni sklep internetowy Abra-Marmi nie był postawiony na WordPressie. Największymi wyzwaniami, z którymi musieliśmy się zmierzyć, było nie tylko stworzenie sklepu, ale również sprawne przeniesienie kilkuset produktów na nową platformę.

abra03
abra02
abra01

Rezultaty

Sklep Abra-Marmi został przeniesiony na łatwy w obsłudze system WooCommerce.

Cieszymy się, że właścicielka sklepu, Pani Barbara, może aktywnie korzystać z nowego systemu. Udzielanie promocji, dodawanie nowych produktów i aktualności stało się o wiele łatwiejszym i zajmującym mniej czasu zadaniem.

Dzięki integracji z bramkami szybki płatności (do określonej kwoty), klienci mają możliwość szybkiego zapłacenia za produkty, a sklep ma pewność, że nie płaci zbyt wysokich prowizji za droższe produkty.

Mam przyjemność polecić usługi firmy Brave New, która wykonywała dla nas stronę internetową. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, połączonemu z otwarciem na potrzeby klienta oraz jego sugestie, mogę cieszyć się z powstania funkcjonalnego i efektownego efektu końcowego.

Firma przygotowała również cykl szkoleń uczących samodzielnego zarządzania stroną. Co więcej, zawsze jest do dyspozycji w razie dodatkowych zapytań związanych z obsługą strony.

Kreatywność, rzetelność, fachowa wiedza firmy Brave New sprawia, że mogę polecić ją każdemu, kto oczekuje usługi na najwyższym poziomie.

barbara-ruranska
Barbara Rurańska Właściciel, Abra-Marmi

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas