fbpx

Zajazd pod Czarcią Stopką

Be brave to taste new cuisine

Zajazd pod Czarcią Stopką to restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni świętokrzyskiej. Zajazd mieści się w Bałtowie. Szef kuchni Czarciej Stopki bazuje na naturalnych składnikach, wykorzystuje świeże, naturalne składniki. W ramach współpracy przygotowaliśmy stronę internetową Zajadu oraz przygotowaliśmy zdjęcia serwowanych potraw.

Klient: Zajazd pod Czarcią Stopką
Strona www: czarciastopka.pl
Zakres prac: web design, obsługa fotograficzna
Zajazd Pod Czarcią Stopką Bałtów
Zajazd Pod Czarcią Stopką Bałtów

Rezultaty

Strona internetowa Czarciej Stopki przyciąga nowych klientów prostym designem, szybkością działania i świetnymi zdjęciami.

Strona Czarciej Stopki ma oddawać ducha rodzinnego wypoczynku i zachęcać nie tylko do wizyt w samej restauracji, ale również w samym, bogatym w atrakcje, regionie.

Witryna została uzupełniona zdjęciami, które zostały wykonane oraz obrobione przez nas, co było nie tylko ciekawym wyzwaniem, ale również fantastycznym doświadczeniem związanym z aranżacją jedzenia.

Profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt. Doceniam za połączenie zrozumienia dla naszych oczekiwań, jak i wychodzenie naprzeciw, z własnymi kreatywnymi inicjatywami. Polecam serdecznie!

Jerzy Gierczak
Jerzy Gierczak Właściciel

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas