fbpx

Exprofesso

Be brave to start new event

Exprofesso to agencja eventowa organizująca szkolenia i imprezy w całej Polsce. Byliśmy odpowiedzialni za odświeżenie strony internetowej – tak aby była wygodna w użytkowaniu, przejrzyście przedstawiała ofertę firmy i zachęcała do skorzystania z jej usług.

Klient: Exprofesso
Strona www: exprofesso.pl
Zakres prac: web design, WordPress, szablon oferty handlowej

Strona www

Długie, obszerne artykuły, które znajdowały się w poprzedniej wersji strony, zostały zastąpione prostymi infografikami prezentującymi treści w prosty sposób.

Nowa strona jest także spójna graficznie z innym projektem, który wcześniej zrealizowaliśmy dla tej samej firmy – Go2Grow.

Strona internetowa została przygotowana w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku. Dodatkowo, dla Exprofesso wdrożyliśmy system Team Leader umożliwiający wygodne zarządzanie projektami i szybkie generowanie ofert handlowych.

brave-new-portfolio-98
brave-new-portfolio-97

Rezultaty

Strona otrzymała nowy, atrakcyjny wygląd, a wszystkie treści zostały uporządkowane.

Obszerne artykuły, które były nieatrakcyjne w odbiorze otrzymały zdjęcia, ikony i infografiki, dzięki czemu stały się przystępne dla użytkownika.

Wdrażając w firmie Exprofesso system CRM TeamLeader i projektując nowy szablon ofert, sprawiliśmy, że praca zespołu jest bardziej efektywna.

To profesjonaliści w każdym calu. Działania z nimi to czysta przyjemność. Terminowość, zaangażowanie, kreatywność, uczciwość – można mnożyć pozytywy współpracy z nimi. Życzymy sobie tylko takich fachowców na rynku

daniel-koral
Daniel Koral Specjalista ds. marketingu i PR, Exprofesso

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas