fbpx

GdzieWyjechac.pl

Be brave to discover new places

GdzieWyjechać.pl to jeden z największych blogów internetowych w Polsce. Marcin z Anią od lat podróżują po świecie, a swoimi przygodami i wiedzą dzielą się z internautami. Pokazują, jak łączyć pasję, miłość, podróże.

Klient: GdzieWyjechać.pl
Zakres prac: logotyp, identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Po kilku latach działalności, blog GdzieWyjechac.pl potrzebował nowego logo i identyfikacji wizualnej. 

Stary znak – choć rozpoznawalny i lubiany przez czytelników był już przestarzały. Zmiany miały za zadanie wprowadzić nowy kierunek i wzbudzić falę świeżej, pozytywnej energii na blogu.

Gdzie Wyjechać
Gdzie Wyjechać

Rezultaty

Razem z Marcinem i Anią zaprojektowaliśmy logo, które świetnie odwzorowuje ich podejście do życia.

W sygnecie nowego logo mamy znaczniki znane z map – symbol podróży. Łączą się one w serce – symbol miłości oraz układają w motyla,  który nawiązuje do starego znaku i sloganu „Wędrowne Motyle”, którym autorzy się posługują.

Przygotowaliśmy także podstawową księgę znaku pokazującą jak można wykorzystywać logo na zdjęciach, w filmach czy innych materiałach, które tworzą autorzy.

Do nowego logo zaprojektowaliśmy także identyfikację wizualną, w skład której weszły wizytówki, papier firmowy, teczka i koperty. Aby nawiązać w nich do podróży, wykorzystaliśmy wzór poziomic górskich wykorzystywany w mapach, do pokazywania różnicy wzniesień.

Wulkany pomysłów w ciałach profesjonalistów i rzetelnych project managerów. W szczególności w temacie brandingu, grafiki, prezentacji, UX. Miałem i mam przyjemność współpracować z Brave New zarówno od strony biznesowej jak i partnerskiej - zawsze efekty zaskakiwały mnie bardziej, niż pozytywnie.

Marcin Nowak
Marcin Nowak GdzieWyjechać.pl

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas