fbpx

Gumtree – Start do Kariery

Be brave to learn new things

Start do Kariery to projekt realizowany przez Gumtree Polska. W ramach programu organizowane są warsztaty i konferencje z zakresu przedsiębiorczości dla uczniów szkół ponadpodstawowych w całej Polsce. Temat przewodni Startu do Kariery zmienia się co roku. Wiąże się to z potrzebą częstego odświeżania strony internetowej. Mieliśmy przyjemność przygotować nowy, łatwy w edycji projekt.

Klient: Gumtree Polska
Strona www: startdokariery.pl
Zakres prac: webdesign

Założenia

Strona programu Start do Kariery skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli, pedagogów i doradców zawodowych pracujących w szkołach. To oni zgłaszają szkoły i uczniów do programu. 

Naszym celem było stworzenie nowoczesnej, eleganckiej strony, która pomoże nauczycielom w prosty sposób zgłosić szkołę do udziału w programie. W trakcie projektowania strony wizualnej serwisu postawiliśmy na przejrzystość oraz zaprojektowaliśmy ścieżkę użytkownika w taki sposób, by znalazł informacje, których szuka.

Gumtree Start do Kariery – strona www zaprojektowana przez Brave New
Gumtree Start do Kariery – strona www zaprojektowana przez Brave New

Rezultaty

Nową stronę programu wyróżniają duże przyciski, możliwość przejścia do formularza zgłoszeniowego z każdej części serwisu i niekonwencjonalne ułożenie menu.

W wyniku naszych prac powstała nowoczesna, intuicyjna strona internetowa z pionowym, rozwijanym menu zamieszczonym po lewej stronie ekranu. Stworzona przez nas strona jest w pełni responsywna oraz wyposażona w Certyfikat SSL.

Osoba zarządzająca stroną może dodawać artykuły w jednej z trzech kategorii. Zgłoszenia do programu nie tylko wysyłane są bezpośrednio do adresata, ale również archiwizowane w systemie. Serwis został zintegorwany z systemem do newsletterów MailerLite oraz mediami społecznościowymi Gumtree Polska.

Praca z Brave New to czysta przyjemność. Wszystkie powierzone im zadania są wykonywane z pełną starannością na czas, także można na nich w pełni polegać. Pana Andrzeja cechuje ogromna cierpliwość do tłumaczenia. Strona, którą Brave New wykonało na zamówienie Gumtree Polska spełnia w stu procentach nasze oczekiwania. W każdej chwili są otwarci na poprawki i zmiany, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Przy następnych projektach również będziemy się zgłaszać do tej firmy.

k_potapiuk
Kamila Potapiuk Koordynator projektu, CluePR

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas