fbpx

InfoLizbona.pl

Be brave to discover a new city

Powiew egzotyki w naszym studiu! Z ogromną przyjemnością wykonaliśmy serwis internetowy infolizbona.pl. Strona ta jest skarbnicą wiedzy dla każdego, kto planuje podróż do Portugalii. Krzysztof Gierak – autor strony z wielką pasją pisze o ciekawych miejscach w Lizbonie, najlepszych restauracjach, nietypowych atrakcjach i innych miejscach, o których wiedzą tylko miejscowi. Strona ta, to ogromna baza rad, które trzeba przeczytać przed podróżą do Lizbony.

Klient: InfoLizbona
Strona www:
Zakres prac: web design, WordPress

Rezultaty

Stworzyliśmy serwis, który oddaje duszę Lizbony.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowego serwisu WWW – zarówno wykonanie projektu graficznego, jak i wdrożenie go na systemie WordPress. Zależało nam, żeby nowy blog był nie tylko przejrzysty, ale również miał w sobie „portugalską duszę”.

Dodatkowo, stworzyliśmy dwie bliźniacze strony – infoporto.pl i infoportugalia.pl, które oparte są o ten sam układ graficzny, lecz różnią się kolorystyką i teściami.

Korzystam z usług Brave New od kilku już lat na różnych płaszczyznach i z przyjemnością tą współpracę kontynuuję. Michał oraz jego zespół to profesjonaliści w tym, co robią. Cenię ich indywidualne podejście do klienta, kreatywność, punktualność oraz to, że są po prostu niezawodni. Zawsze można liczyć na pomoc, nawet w sytuacjach nagłych i wymagających szybkich działań. Powierzając Brave New zadanie jestem pewny, że zostanie wykonane dobrze i w 100% nie muszę się o nic martwić. Dodatkowym plusem całego zespołu jest duże zaangażowanie oraz zawsze aktualna wiedza na tematy związane z ich pracą. Polecam wszystkim skorzystanie z usług Brave New.

krzysztof-gierak
Krzysztof Gierak, Infolizbona.pl, UNIPESSOAL LDA

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas