fbpx

Instytut Wolności

Be brave to create new reality

Instytut Wolności to niezależny polityczne think-tank dzielący się wiedzą i doświadczeniami z zakresu polityki wewnętrznej i międzynarodowej. Twórcy IW postawili sobie za cel przybliżenie meandrów polityki nie tylko elitom, ale i zwykłym obywatelom. W swych działaniach promują m.in. myślenie strategiczne, dialog biznesu i polityki i wysoką jakość prowadzonych działań. Dla instytutu stworzyliśmy stronę internetową w 3 językach.

Klient: Instytut Wolności
Zakres prac: webdesign, programowanie

Rezultaty

Strona internetowa Instytutu Wolności prezentuje działalność think-tanku w przejrzysty i atrakcyjny sposób.

Tworząc stronę internetową dla IW stanęliśmy przed zadaniem przygotowania portalu, na którym będą prezentowane treści tworzone na potrzeby portalu, a także zamieszczane artykuły z magazynów i innych stron internetowych. Realizacja została przygotowana w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Strona została zoptymalizowana pod względem szybkości ładowania oraz wyposażona w elegancki moduł wyszukiwania treści

 

Serdecznie polecamy usługi Brave New, która wykonała stronę internetową dla naszej Fundacji. Szczególnie doceniamy profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Brave Newm a także odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań. Kontakt podczas pracy przy witrynie był sprawny, a wszelkie nasze uwagi były na bieżąco uwzględniane.

bar600
Przemysław Barański Wiceprezes Instytutu Wolności

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas