fbpx

Interim Sales

Be brave to create new opportunities

Interim Sales to firma zajmująca się pozyskiwaniem leadów dla swoich klientów. Interim Sales wspiera ich w trakcie całego procesu pozyskiwania klienta: od określenia grupy docelowej i zbadania jej potrzeb, aż do przeprowadzenia rozmowy wstępnej i umówienia spotkania handlowego. W ramach współpracy przygotowaliśmy stronę internetową firmy oraz podpięliśmy certyfikat SSL.

Klient: Interim Sales
Strona www: interimsales.pl
Zakres prac: web design, WordPress
Interim Sales
Interim Sales
Interim Sales
Interim Sales
Interim Sales

Rezultaty

Nowoczesna strona Interim Sales pozwala na szybki i sprawny kontakt z przedstawicielami firmy.

głównym założeniem strony jest pozyskiwanie nowych klientów, dlatego łatwość kontaktu za pośrednictwem strony www była kluczowym zagadnieniem, z którym musieliśmy się zmierzyć.

W rezultacie naszych prac strona została wyposażona w sporą liczbę formularzy kontaktowych, które dostępne są zarówno w oknach strony, jak i w wyskakujących okienkach – przygotowanych tak, by dobrze wyglądały zarówno na ekranie monitora, jak i na małym wyświetlaczu telefonicznym.

Serwis, który przygotowaliśmy został zintegrowany z aplikacją czatu – Tidio. Na zlecenie Interim Sales wdrożyliśmy także Certyfikat SSL oraz pomogliśmy przedstawicielom firmy w pracach na serwerze.

Brave New bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem stworzyli naszą stronę firmową. Wykonanie było bardzo szybkie, ale co ważne Andrzej z Brave New wykazał się dużą proaktywnością, zrozumieniem naszego biznesu, a co za tym idzie trafnymi sugestiami i pomysłami co do wyglądu i zawartości strony. Bardzo polecam Andrzeja i Brave New w tym zakresie.

Łukasz Ubogi
Łukasz Ubogi CEO & Founder

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas