fbpx

IPMA

Be brave to learn new things

International Project Management Association to międzynarodowa organizacja szkoląca project managerów w ponad 70 krajach na całym świecie. Organizacja została powołana do życia w Szwajcarii w 1965 roku jako IMSA (International Management Systems Association). W trakcie 13 światowego kongresu zarządzania projektami (Paryż, 1996r.) została ustalona obecna nazwa – IPMA.

Klient: International Project Management Association
Zakres prac: web design, WordPress, opieka techniczna

Rezultaty

Dla IPMA Przygotowaliśmy trzy strony internetowe: serwis główny, sklep internetowy oraz blog.

Najważniejszym wyzwaniem było uporządkowanie wszystkich treści oraz podłączenie bazy kilkuset tysięcy project managerów z całego świata.

Stworzony przez nas sklep internetowy został połączony z API zewnętrznej firmy, która zajmuje się drukowaniem książek. Dzięki temu, sklep internetowy który wykonaliśmy działa w pełni automatycznie. Zamówienia ze sklepu spływają do firmy, która drukuje podręczniki i wysyła je do klientów, we wszystkie miejsca na świecie.

IPMA to firma, którą opiekujemy się od ponad trzech lat. Dbamy o aktualizacje treści, bezpieczeństwo wszystkich serwisów, doradzamy, pomagamy, uczymy i sprawiamy, że wszyscy w IPMA mogą spać spokojnie.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas