fbpx

Ostrower Fest

Be brave to ride a new bike

Ostrower Fest to inicjatywa organizowana przez rowerowych zapaleńców z Ostrowca Świętokrzyskiego. Impreza odbyła się po raz pierwszy w 2016r. i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta. Stowarzyszenie Ostrower organizuje także spotkania z podróżnikami, projekcie filmów czy rajdy i wycieczki rowerowe.

Klient: Ostrower Fest
Zakres prac: Logotyp, projekty graficzne

Rezultaty

Brave New zaprojektowało logotyp imprezy oraz podstawowe elementy potrzebne do promocji (roll-up i plakat).

Przy projektowaniu znaku oraz pozostałych grafik postawiliśmy na proste czcionki i spójne kolory, dzięki czemu materiały nie są przeładowane treściami i są lekkie w odbiorze.

Pragniemy poinformować, że Firma Brave New, kilkukrotnie współpracowała ze Stowarzyszeniem Ostrower. Od początku powstania organizacji, Brave New wspierało rozwój Stowarzyszenia projektując strony internetowe, druki akcydensowe, plakaty oraz logotypy na potrzeby wydarzeń i projektów realizowanych przezorganizację. Brave New wykazywało się za każdym razem, rzetelnością, profesjonalizmem i terminowością. Studio było zawsze otwarte na propozycje i sugestie ze strony członków Stowarzyszenia. Bazując na bardzo pozytywnych doświadczeniach z dotychczasowej współpracy, pragniemy z pełnym przekonaniem zarekomendować usługi Brave New.

Kamil Stelmasik
Kamil Stelmasik Stowarzyszenie Ostrower

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas