fbpx

Prawnik Marcin Okruciński

Be brave to save new people

Marcin Okruciński to adwokat z Torunia. Jego specjalizacjami są prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo cywilne oraz prawo rodzinne i opiekuńcze. Współpraca z Panem Marcinem polegała na stworzeniu spójnej i jasnej identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej z ofertą dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Klient: Marcin Okruciński
Strona www: okrucinski.pl
Zakres prac: branding, www

Marka

Przygotowując projekt logo dla Marcina Okrucińskiego nawiązaliśmy do starożytności oraz wykorzystaliśmy inicjały adwokata. 

Projektując materiały chcieliśmy odwołać się do wartości i symboli, które od wielu lat kojarzone są z dziedziną prawa. Logo autorstwa Wojtka Woźniaka to umieszczona na tarczy kolumna, w którą zostały wpisane litery M i O. Całość realizacji została przygotowana w barwach nawiązujących do stałości, stabilności i ekskluzywności: złocie i czerni. Kolory te dominują w całej identyfikacji wizualnej i na stronie internetowej klienta.

Marcin Okruciński
Marcin Okruciński
Marcin Okruciński
Marcin Okruciński

Rezultaty

Marka Marcin Okruciński wyróżnia się wyrazistym, łatwym do zapamiętania i ciekawym wizerunkiem.

Marka została uzupełniona funkcjonalną stroną internetową, na której zamieszczone zostały najważniejsze informacje dot. działalności adwokata. Strona jest bardzo lekka, dzięki czemu szybko wczytuje się nawet na wolniejszych komputerach. Jasno przedstawione treści i kontakt zamieszczony w widocznym miejscu dają nowym odbiorcom możliwość szybkiego poznania oferty Pana Marcina.

Pragniemy wyrazić nasze uznanie i podziękowanie dla Brave New sp. z o.o., której powierzyliśmy zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej Kancelarii Adwokackiej adwokata Marcina Okrucińskiego, zaprojektowanie logo Kancelarii oraz opracowanie projektu wizytówek.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko i polecamy wszystkim, którzy poszukują odpowiedniego podmiotu, któremu chcą powierzyć przygotowanie swojej strony internetowej, zaprojektowanie odpowiedniego logotypu lub opracowanie projektu wizytówek.

Z satysfakcją musimy również przyznać, że wybór tej właśnie firmy był bardzo trafiony. Przedstawiciele Brave New sp. z o.o., wykazali się kompetencją, znajomością tematu, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w pracę. Proces powstawania każdego produktu przebiegał dynamicznie, w twórczej i jednocześnie sympatycznej atmosferze. Trzeba przyznać, że ten przedsiębiorca podchodzi uczciwie i rzetelnie do powierzonych zadań. Na pierwszym planie widać zorientowanie na Klienta oraz fachową i terminową obsługę. Dało się zauważyć, że Brave New sp. z o.o. podchodzi do każdego zlecenia bardzo indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Maciej Oruciński
Marcin Okruciński Adwokat

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas