fbpx

Smok Blog

Be brave to write a new blog

Smok Blog to seria spotkań dla osób zainteresowanych blogosferą i mediami społecznościowymi w Krakowie. Pierwszą konferencję zorganizowaliśmy w 2014 r. Oprócz organizacji samej imprezy, byliśmy odpowiedzialni za projekt logotypu, materiałów graficznych oraz samą promocją imprezy w Internecie.

Klient: Smok Blog
Zakres prac: logotyp, art direction

Rezultaty

Przez dwa lata udało nam się zaprosić na poszczególne eventy najbardziej znanych twórców polskiej blogosfery, którzy podzieliły się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tworzenia w sieci.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi Michał Szafrański, Andrzej Tucholski, Busem Przez Świat, Stay Fly, Testaway.pl, Pani Swojego Czasu, Jakub Górnicki i wielu innych blogerów, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Zainteresowanie imprezą przekroczyło nasze oczekiwania. Na każdą z edycji, bilety wstępu rozchodziły się w dosłownie kilkadziesiąt minut.

Byliśmy także odpowiedzialni za współpracę ze sponsorami, którzy wsparli nasz projekt. Wśród marek, które współtworzyły z nami Smok Bloga były między innymi takie firmy jak TP-Link, Kupon.pl, Pizza Portal i AccorHotels.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas