fbpx

Smok Blog

Be brave to write a new blog

Smok Blog to seria spotkań dla osób zainteresowanych blogosferą i mediami społecznościowymi w Krakowie. Pierwszą konferencję zorganizowaliśmy w 2014 r. Oprócz organizacji samej imprezy, byliśmy odpowiedzialni za projekt logotypu, materiałów graficznych oraz samą promocją imprezy w Internecie.

Klient: Smok Blog
Zakres prac: logotyp, art direction
Smok BlogSmok Blog logo
Smok Blog logo
Smok Blog logo
Smok BlogSmok Blog

Rezultaty

Przez dwa lata udało nam się zaprosić na poszczególne eventy najbardziej znanych twórców polskiej blogosfery, którzy podzieliły się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat tworzenia w sieci.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi Michał Szafrański, Andrzej Tucholski, Busem Przez Świat, Stay Fly, Testaway.pl, Pani Swojego Czasu, Jakub Górnicki i wielu innych blogerów, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Zainteresowanie imprezą przekroczyło nasze oczekiwania. Na każdą z edycji, bilety wstępu rozchodziły się w dosłownie kilkadziesiąt minut.

Byliśmy także odpowiedzialni za współpracę ze sponsorami, którzy wsparli nasz projekt. Wśród marek, które współtworzyły z nami Smok Bloga były między innymi takie firmy jak TP-Link, Kupon.pl, Pizza Portal i AccorHotels.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas