fbpx

Wynajmistrz

Be brave to buy new flat

Pod marką Wynajmistrz.pl działa blog dla właścicieli wynajmowanych mieszkań oraz sklep, w którym osoby zainteresowane tematyką wynajmu mogą znaleźć m.in. pozycje książkowe dotyczące zagadnienia. Platforma jest niezwykle popularna i z każdym tygodniem zdobywa rzecze kolejnych czytelników. Odpowiadaliśmy m.in. za przygotowanie nowego designu, przeniesienie sklepu i bloga na nowy hosting oraz wdrożenie SSL.

Klient: Wynajmistrz
Strona www: wynajmistrz.pl
Zakres prac: grafika, wdrożenie bloga oraz sklepu

Blog

Blog Wynajmistrz.pl to kopalnia darmowej wiedzy. Naszym celem było ujednolicenie i poprawienie jej wizerunku oraz ułatwienie dostępu do wpisów. 

Pracując nad nowym designem bloga zadbaliśmy o to, by przenosząc wpisy zachować poprzednią strukturę linków, dzięki czemu strona utrzymała wysoką pozycję w Google. Każdy wpis został przez nas opatrzony nowymi grafikami z logo i grafiką bloga, dzięki czemu cały projekt nabrał profesjonalnego, spójnego i efektownego charakteru. Zamieszczona w głównym menu wyszukiwarka ułatwia znalezienie odpowiednich treści, a zamieszczony na pierwszym ekranie formularz zapisu do newslettera ma zwiększyć liczbę subskrybentów.

Sklep

Sklep Wynajmistrz.pl to miejsce, w którym łatwo znaleźć szkolenia i książki związane z wynajmem mieszkań. 

W ramach prac zaopiekowaliśmy się także sklepem prowadzonym pod adresem sklep.wynajmistrz.pl. Również w tym przypadku odświeżona została grafika bloga. Całość realizacji jest utrzymana w minimalistycznym stylu. Tym, co ma przyciągać uwagę czytelnika są książki i zestawy promocyjne prezentowane w sliderze na górze strony.

Sklep został zintegrowany m.in. z oprogramowaniem do automatycznego wystawiania faktur oraz z fanpagem na Facebooku, na którym również uruchomiliśmy sklep, importując do niego produkty z WooCommerce.

wynaj04
wynaj05
wynaj06

Rezultaty

Nowe elementy graficzne pozwalają dbać o spójny wizerunek elementów marki Wynajmistrz.

Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań marketingowych zwiększyliśmy liczbę kanałów, w których dostępne są produkty marki Wynajmistrz. Sama marka również została zaprezentowana w lekko zmienionej formie, m.in. dzięki zdjęciom wyróżniającym poszczególne wpisy.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas