fbpx

Życie Jest Piękne

Be brave to take a new adventure

Życie Jest Piękne to najbardziej pozytywny blog w Internecie – a przede wszystkim nasze „dziecko”, którym zajmujemy się od samego początku. Opracowaliśmy zarówno projekt logotypu, jak i całej strony internetowej. Zajmujemy się także strategią bloga, komunikacją i tworzeniem na bieżąco wszystkich treści – zarówno artykułów, jak i materiałów filmowych.

Klient: Życie jest Piękne
Strona www: zyciejestpiekne.eu
Zakres prac: art direction, web design, WordPress , tworzenie treści, obsługa mediów społecznościowych

Blog

Blog każdego miesiąca przyciąga kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników.

To także społeczność ponad 15 tysięcy fanów na Facebooku. Życie Jest Piękne jest finalistą „Bloga Roku 2011” organizowanego przez onet.pl, a także konkursu „Laury Magellana”, który wyróżnia osoby łączące wizję i wyobraźnię z talentem w zarządzaniu. To jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce.

Dodatkowe realizacje

Oprócz zaprojektowania samej strony internetowej, byliśmy także odpowiedzialni za realizację kilkunastu kampanii reklamowych na blogu i w mediach społecznościowych.

Za sprawą bloga współpracowaliśmy z takimi markami jak Mastercard, Toyota, Jeep, T-mobile, Opera Software, Pracuj.pl, miasto Kraków, niemiecki land Dolna Saksonia czy Idea Bank.

Życie Jest Piękne blog
Życie Jest Piękne blog
Życie Jest Piękne blog
Życie Jest Piękne blog

Rezultaty

Czytelny i jasny design oraz zoptymalizowany kod strony zachęcają do sprawnego i przyjemnego eksplorowania bloga.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowej szaty graficznej dla bloga. Zależało nam, żeby nowy projekt był lekki i funkcjonalny. Be zbędnych elementów, bo przecież na blogu najważniejsze są treści, które autor tworzy.

Chcesz podobny projekt?

Napisz do nas