Książka jest wyjątkowa, bo budzi wszystkie nasze zmysły i emocje!

Poznaj usługi wydawnicze Brave New Publishing  →

WYDAWNICTWO BRAVE NEW PUBLISHING

Pogłoski o końcu papierowych wydawnictw okazały się mocno przesadzone – tak jak radio nie wyparło prasy, a kino i telewizja wciąż istnieje pomimo streamingu – ciągle lubimy, i my, i nasi klienci gładką fakturę papieru, zapach drukarskiej farby oraz pełną paletę kolorów zamkniętą w niepowtarzalnych projektach.

Przygotowujemy tylko niebanalne i wyjątkowe pozycje:
CO ROBIMY:

projekty graficzne materiałów wizualnych (zaproszenia, ulotki, wizytówki, papier firmowy, teczki i inne biznesowe akcesoria, obróbka plików graficznych)

projektowanie, skład i nadzór nad produkcją materiałów wielkoformatowych (wystawy plenerowe, rollupy, banery, okleiny samochodowe)

redakcja (adiustacja i korekta) wydawnicza tekstów (artykułów, książek i czasopism), czuwamy, by w wydawnictwie nie pojawiły się żadne błędy językowe i drukarskie

skład materiałów do wydruku lub prezentacji elektronicznej (książek, czasopism, e-booków, materiałów reklamowych i biznesowych itp.) oraz przygotowanie plików gotowych do wysłania do drukarni (lub do zamieszczenia w sieci) wraz ze współpracą z drukarnią, tak by uzyskać najlepszy efekt finalny

CO NAS WYRÓŻNIA:
Po pierwsze:

pasja do projektowania rzeczy pięknych, ale i użytecznych: nawet zwykła ulotka, zaproszenie, folder mogą stać się unikatową rzeczą, która wyrazi Ciebie lub Twoją firmę.
Po drugie:

nie chodzimy na skróty, słuchamy naszych klientów i proponujemy najlepsze rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu.
Po trzecie:

terminowość i rzetelność.
Po czwarte:

dbamy, by współpraca z nami była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
JAK DZIAŁAMY:

każde zlecenie traktujemy indywidualnie, pracujemy tak, by efekt podkreślał wyjątkowość naszych klientów

projekty dopracowujemy w szczegółach, naszą ambicją jest precyzja wykonania. Jakość przed ilością!

współpracujemy z doświadczonymi grafikami, redaktorami, korektorami i składaczami tekstów

dla zwolenników elektronicznych publikacji przygotowujemy również wersje w pdf, epub, czy mobi

TO MÓWIĄ KLIENCI O NASZEJ PRACY

Fachowe porady, profesjonalizm połączony z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem zaowocowały stworzeniem nowoczesnej strony internetowej.

Małgorzata Pyka
Małgorzata Pyka Dyrektor MOO PCK Kraków

Cenię ich indywidualne podejście do klienta, kreatywność, punktualność oraz to, że są po prostu niezawodni. Zawsze można liczyć na pomoc, nawet w sytuacjach nagłych i wymagających szybkich działań.

krzysztof-gierak
Krzysztof Gierak Infolizbona.pl, UNIPESSOAL LDA

Komunikacja podczas tworzenia naszej strony była bardzo klarowna, co spowodowało, że efekt jakiego oczekiwaliśmy został w pełni zrealizowany.

Michał Zawada
Michał Zawada CEO, Interim Sales

Razem z Brave New zrealizowaliśmy wiele ambitnych projektów stron internetowych. To profesjonaliści w każdym calu, nie wyobrażam sobie tworzenia kolejnych projektów bez ich udziału.

michal-baranski
Michał Barański IT Manager w Informatyczna Obsługa

Dołącz do grona naszych klientów!

Współpracując z nami otrzymujesz nie tylko wysoką jakość, ale również nasze wsparcie i doświadczenie. Skorzystaj z usług i poznaj naszą cenioną obsługę klienta.

Zapytaj o projekt